Neden Akbal Tarımı Tercih etmelisiniz?

 • Çünkü Akbal Tarım olarak biz;
  Osmancık yöresine ait has doğal ürünleri uygun fiyata sofralarınıza getiriyoruz.
 • Bütün ürünlerimizi hiçbir katkı maddesi kullanılmadan en doğal haliyle sizlere sunuyoruz.
 • Ürünlerimizde sağlığa zararlı katkı maddeleri kullanmıyoruz, kendi çiftliğimizde geleneksel yöntemlerle yetiştirdiğimiz ürünleri yine geleneksel yöntemlerle işleyerek özlediğiniz tatları kapınıza kadar gönderiyoruz.
 • Kendi ailemizle ve sevdiklerimizle tüketmediğimiz ürünleri satışa çıkarmıyoruz. Dolayısıyla ürünlerimizi yetiştirirken kimyasal gübre, yasaklanmış tarım ilaçları, GDO veya hormon kullanmıyoruz. Akbal Tarım’dan satın aldığınız ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilir, sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Neden Biz ?

 • Yöresel Lezzetler Uygun Fiyata Sofranızda
  Anadolu tarım üreticisinin yüzyılların tecrübesini kullanarak sofralrımıza ulaştırdığı eşsiz lezzetler artık size çok yakın. Domatesin en iyisi ile yapılan salça, Anadolu güneşi ile kurutulmuş tarhana, Kızılırmak’ın verimli deltasında boy veren pirinç ve özlediğiniz daha nice lezzet için Akbal Tarım’ı kurduk.

  Atalarımızın diktiği üzümlerden yaptığı pekmez bugün çocuklarımızın damağında yer bulsun diye, Çorum leblebisi ile akşamlarınız daha eğlenceli geçsin, küpünde keskinleşmiş sirke sofralarınızda yer bulsun diye yola çıktık.

  Hedefimiz; güvenilir gıdayı üreticisinden tüketiciye ulaştırmak, çocuklarımızı güvenilir tatlar ile büyütmektir.

  Gücünü geçmişten alan ama yüzü geleceğe dönük bir proje olan Akbal Tarım ile tanışın, siz de yöresel ve sağlıklı tatları uygun fiyata sofranıza taşıyın.

 

 

Hakkımızda
Osmancık/ÇORUM beldesinde 1971 yılından beri pirinç üreticiiği yapan Akbal Tarım; 2004 yılında pirinç ile birlikte yöreye uygun farklı ürünleri yetiştirmeye başlayarak yelpazesini geliştirmiştir.

Bölgede geleneksel yöntemlerin yanında organik tarım modellerini deneyerek Osmancık iklimine ve toprağına uygun tarım ürünlerini kendi toprağında yetitirmeye başlayan Akbal Tarım; 2007 yılından beri ceviz, çavuş üzümü, ayaş domatesi, yerli kuşburnu ve fidesi, yerli çilek, dut (pekmez için) ve farklı pek çok ürün ile kendi pazarını oluşturmaya başlamıştır.

2017 yılı itibariyle elde ettiği ürünleri ülke geneline ulaştırmak için çalışmalar yürüten Akbal Tarım, 2020 yılı itibariyle perakende olarak satış hizmeti vermeye başladığı www.akbaltarim.com ile tüketicisine kapılarını açmıştır.

“Topraktan Sofranıza” sloganıyla yola çıkan Akbal Tarım’dan aldığınız her üründe Osmancık çiftçisinin, Osmancık kadınının el emeği göz nuru olduğunu unutmayın.

Akbal Tarım’dan alıyorsanız korkmadan alın, uygun fiyata alın, güvenle tüketin..

Mesaj Gönderin

Soru ve önerileriniz bizler için çok önemli.